Room-mate

3. června 2013 v 19:52 | Stefano |  Jednodílné-b

Room-mate | BromanceAhojte, takže po víkendu tu máme jednu jednodílovku. Je to bromance o Johnovi co nastoupí na univerzitu. Dostane luxusní pokoj na koleji s jednou postelí. K jeho překvapení má ale spolubydlícího. Co se stane? Jak vyřeší problém s jednou postelí? To se dočtete v povídce Room-Mate
Prosím komentujte jak se vám líbí, jaký na ni máte názor atd... :) Každý komentář těší, ať už kritický nebo lichotivý.... Díky moc.. Your Stefano Líbající


Byl první školní den a já nastupoval na novou vysokou. Vstoupil jsem do té obrovské a staré budovy, kde všechno mělo takový zvláštní zápach. No nebyl to zápach, ale prostě to zvláštně vonělo. Stěny byly bílé a na podlaze byly obrovské dlaždice, které vyobrazovaly historii této země. Ano byl jsem v hlavní budově Univerzity Yale. Přišel jsem k okénku registrace studentů a nahlásil své jméno:
"John Rogers."

"Dobrý den pane Rogersi, tady je klíč od vašeho pokoje, seznam učebnic, pomůcek a hlavně školní řád a rozvrh," řekla sekretářka a věnovala mi úsměv. Zřejmě to bude pohodová dáma. Na klíčích byla visačka připravena k odtrhnutí, aby případný zloděj nevěděl, od kterého pokoje je klíč. Přečetl jsem si ji a vydal se na cestu do pokoje číslo 269z. Nevím, co znamenalo to "z," ale nějak jsem to neřešil. Částečně jsem si po cestě četl rozvrh, a tak jsem neviděl na cestu. Možná právě proto, jsem narazil do něčeho mohutného.

"Promiň," ozvalo se, když jsem si ze země sbíral popadané věci.

"Ne v pořádku, já se omlouvám," řekl jsem, aniž bych se podíval, kdo to vlastně byl. Když jsem to udělal, spatřil jsem to nejkrásnější stvoření na světě. Měl mohutně vypracované svaly, dlouhé blonďaté vlasy a po celé tváři strniště. Jo a asi bych vám měl říct, jsem gay, zjistil jsem to už v 15ti letech, ale ještě jsem neměl žádného přítele.

"Nemáš, za co prosím tě," řekl mi a podal mi rozvrh, kterého jsem si asi nevšiml. Opět jsem se rozešel na pokoj. Cestou jsem se ještě ohlédl, abych se naposledy pokochal pohledem na toho krasavce, který si povídal, zřejmě se svými přáteli. Ohlédl jsem se tedy a k mému překvapení se na mě díval, on se na mě vážně díval. No každopádně jsem se vrátil zpátky na zem a hledal jsem svůj pokoj. Pomalu a jistě jsem začínal přicházet na to, co znamená to "z" na konci čísla. Můj pokoj byl až úplně poslední. Odemkl jsem a otevřel dveře. Uvnitř mě čekalo obrovské překvapení. Pokoj byl luxusně vybavený, zelené závěsy, bílá kožená sedačka a byl neuvěřitelně prostorný. Měl i vlastní koupelnu a kuchyň. Nic nemohlo být lepší. Neodolal jsem a rozběhl se proti obrovské dvoulůžkové posteli a skočil na ni. Najednou cosi zarachotilo u dveří, vyběhl jsem a u dveří spatřil jeho. Tu mohutnou, vypracovanou postavu.

"A-ahoj, co tu děláš?" zeptal jsem se přidrzle.

"Zřejmě to samé co ty, bydlím," řekl mi a usmál se.

"Aha, takže tenhle luxus si asi nebudu užívat sám, no škoda," řekl jsem mu a šibalsky jsem se pousmál a odtáhl své kufry z prostředku cesty.

"Jak se jmenuješ?" zeptal se mě.

"John, John Rogers," vyštěkl jsem na něj hned.

"Já jsem Tony, Tony Morgan, kterou postel si zabereš?" zeptal se mě a já vytušil problém.

"No ono si není moc z čeho vybírat," řekl jsem trochu s náznakem nervozity.

"Počkej, jak to myslíš?" zeptal se a já mu ukázal jen jednu, manželskou postel.

"Aha, no nemáme nazbyt," řekl a posadil se na levou půlku.

"Moment, tobě to nevadí?" zeptal jsem se překvapeně.

"Ne, proč by mělo?" zasmál se.

"No já nevím, spát s klukem, budou si o tobě myslet, že jsi gay," řekl jsem mu a na chvíli jsem zapřemýšlel, jestli mu říct, že já gay jsem nebo si to mám radši nechat pro sebe.

"Ať si to klidně myslí a stejně, o tobě si to budou myslet taky," řekl a začal si vybalovat.

"No jenže," začal jsem.

"Co?" pobídl mě, abych pokračoval.

"No jenže, já jsem gay," řekl jsem mu a nervózně čekal, jak zareaguje.

"No a co, já taky," řekl k mému překvapení a vybaloval dál. Vůbec bych nečekal, že můj spolubydlící bude gay. V hlavě jsem byl radostí bez sebe, ale na venek jsem to samozřejmě nedal znát.

"Co je dnes na programu?" zeptal se mě a já se podíval do rozvrhu.

"Nic, máme volný den, abychom se vybalili a prohlédli si školu," odpověděl jsem mu a začal jsem taky vybalovat.

"Fajn, takže celý den na seznamování," řekl a mrkl na mě.

"Ano, dá se to tak říct," odpověděl jsem mu na to, i když to nebyla otázka. Věděl jsem, že budeme skvělí kamarádi. Samozřejmě bych byl rád, kdybychom spolu byli něco víc, ale co nadělám že. Nejvíc mě těšilo, že uvidím den co den, noc co noc toto stvoření u mě na pokoji a podle toho, co jsem si všiml na jeho rozvrhu tak i v hodinách. Byl to ten nejlepší první školní den, jaký mohl být.

"Hele nedáš si něco na jídlo?" zeptal se mě mile.

"Abych pravdu řekl, tak ani jo," odpověděl jsem mu a věnoval jsem mu široký úsměv.

"Tak fajn, ale na oplátku, že nám něco uklohním semnou půjdeš do obchodu," řekl, došel až přede mě, podal mi ruku, aby mi pomohl vstát a já toto gesto přátelství přijal.

"A co budeš vařit?" zeptal jsem se, protože ne každý má to štěstí, aby se mi trefil do chuti.

"Co budeš chtít, ale musíš mi na to pomoct nakoupit," odpověděl mi a přitom mě chytil kolem ramen. Cestou jsme se nasmáli, až to zdravé nebylo, ale já byl naprosto šťastný. V obchodě jsme koupili kuřecí prsíčka, hranolky a zeleninu, něco na pití a vybavení kuchyně a šli jsme opět na pokoj. Byl to jen kousek, protože jsme měli speciální studentský obchod asi 100 metrů od koleje. Když jsme byli opět na pokoji, Tony začal vařit, dělal kuřecí plátky v nějaké marinádě a k tomu pečené hranolky.

"Ochutnej," pobídl mě a na ukazováčku měl trošičku marinády, kterou sám umíchal.

"Celkem dobrá, ale o-ostrá," řekl jsem mu se slzami v očích, protože to vážně strašně moc pálilo.

"Promiň, mám rád ostré a nemyslel jsem na tebe, tady honem mléko," řekl a podal mi lahev s mlékem. Byl opravdu hrozně ohleduplný a já se prostě zamiloval. Ne doopravdy, bylo to spíš takové pobláznění, ale bylo to krásné.

"V pohodě," usmál jsem se na něj, po té, co jsem dopil mléko a on si umyl ruce od koření.

"Počkej, tady máš ještě mléko," řekl a přiblížil se ke mně. Byli jsme tak blízko a on mi prstem jemně otřel kapku mléka ze rtu. V tu chvíli se naše pohledy střetli neskutečně blízko. Nějaká tajemná síla, jakoby nás přitahovala k sobě a najednou se naše rty spojily. Bylo to něco dokonalého, jako kdyby se zastavil čas. Byli jsme tu jen my dva. Zapomněl jsem na všechno, co jsem chtěl udělat, z ruky mi vypadla sklenice a rozbila se na milion kousků. Toto uvolnění rukou jsem využil, abych si Tonyho přitáhl k sobě a pevně jej stiskl okolo pasu a v oblasti šíje. On mi toto pevné sevření opětoval, ale pomalu mi z pasu sjížděl až na zadek a ve mně se ihned rozproudily všechny hormony, které jsem v těle měl. Měl jsem chuť ho povalit na podlahu a líbat ho donekonečna, ale všechno jednou končí. Odlepil se ode mě a zuby si přejel po spodním rtu.

"Ale tohle bych si nechal líbit," řekl jsem mu laškovně a usmál se.

"Nejsi sám," řekl mi a vrátil se k práci. Já si listoval kuchařkou a přemýšlel, co bych zvládl uvařit i já. No nic tam nebylo. Poté jsem si na chvíli lehl do postele a zamyslel jsem se nad tím, co se stalo.

"Johne, jídlo," probudil mě Tony. Zřejmě jsem usnul, ale jen na chvíli, protože vaření přece nezabere tak dlouhou dobu.

"Doufám, že ti to bude chutnat," řekl mi a usmál se.

"Od tebe? Určitě ano," řekl jsem mu a vložil do pusy první sousto. Jídlo bylo výborné, byl skvělý kuchař. Teď mě jen napadlo, kolik je vlastně hodin? Byla to veličina, kterou jsem od našeho polibku nějak přestal vnímat. Podíval jsem se na hodiny a zjistil jsem, že už je skoro osm hodin večer.

"Jak dlouho jsi vařil?" zeptal jsem se Tonyho nejistě.

"Něco přes dvacet minut, ale protože jsi usnul a já tě nechtěl budit, ohříval jsem to. Doufám, že ti to nevadí," řekl a usmál se. On mě nebudil, ani kvůli jídlu. Je tak milý.

"Nevadí, ale proč jsi mě nebudil?" otázal jsem se ho.

"Jsi roztomilý, když spíš, baví mě se na tebe dívat. Jo já vím, zní to úchylně," řekl a rozesmál se.

"Ne nezní, naopak přijde mi to milé," řek jsem mu. On se na mě díval, jak spím. On si myslím, že jsem roztomilý. Jo jsem dospělý, ale v tomhle se chovám jak malé dítě.

"Hele, zítra vstáváme brzo, asi se půjdu osprchovat a spát," řekl mi a já s ním jen souhlasil. Zvedl se od stolu a šel do koupelny. Ve stínu jsem viděl, že si sundává tričko, kalhoty a najednou mi to došlo, vždyť on tam nemá ručník. Rozběhl jsem se ke skříni, popadl jsem jeho ručník a běžel jsem do koupelny. Jenže než jsem já toto vše provedl, on už si stihl sundat i boxerky známé značky Calvin Klein a teď tu stál celý nahý a mně se naskytl pohled na jeho vypracované tělo, nohy a přinejmenším 20cm dlouhého "Juniora."

"P-promiň, j-já ti přinesl jen ručník," vykoktal jsem ze sebe a hodil jsem po něm ručník, rychle jsem vypadl z koupelny a skočil jsem na postel. Když jsem se nad tím zamyslel, začal jsem se hrozně smát.

"Nemusíš se omlouvat," řekl, když asi po 10ti minutovém sprchování se vylézal z koupelny jen v ručníku.

"Já vážně nechtěl, ale musím uznat, že tvé tělo je sexy," řekl jsem a začal jsem přistupovat blíž.

"V pohodě," řekl a došel ke skříni, kde si vzal boxerky. K mému překvapení a před mými zraky, sundal ručník a v klidu si natáhl spodní prádlo.

"Ty asi nejsi moc stydlivý, že?" zeptal jsem se ho se smíchem.

"Nemám proč se za své tělo stydět," řekl a když procházel kolem mě, vlepil mi pusu na tvář. Teď jsem se šel osprchovat já, pro jistotu jsem si ale vzal vše do koupelny. Když jsem byl hotov, provedli jsme oba ústní hygienu a šli jsme si lehnout.

"Ty by ses taky neměl stydět, tvé tělo je nádherné," řekl mi a popolehl si blíže ke mně.

"Děkuju," řekl jsem mu a také jsem se mu přiblížil. Po chvilce pohledů do očí, jsme se opět políbili. Poté, jsem si položil svou hlavu na jeho hruď. Usínal jsem s pocitem, že jsem našel lásku v první školní den. Lásku ke spolubydlícímu. Lásku k Tonymu.

Tak co jaké to je ??
Napište mi prosím komentář, ovlivní to rychlost přidávání dalších povídek ;)

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 adystylinson adystylinson | 3. června 2013 v 20:21 | Reagovat

Fůha..Netuším,co si o tobě teď mám myslet :DD Každopádně nic špatného,jen..Jsi mě překvapil.Nikdy bych se do tohohle téma neangažovala a neřekla bych,že to někdy budu číst.Ale ty to umíš prodat..Je to super :)

2 adystylinson adystylinson | 4. června 2013 v 7:15 | Reagovat

Fajn,zkusím to znovu,protože jsem byla označená jako spam -.- :DD Nikdy bych si nemyslela,že takovéhle povídky budu číst.Upřímně? Nevím co si o tobě mám myslet..Nic ve zlém,ale píšeš skvěle;)
Nemůžu se dočkat na další..:)

3 MIKE MIKE | 4. června 2013 v 16:42 | Reagovat

:OO (y)
Super :DD

4 Honey.xx Honey.xx | Web | 5. června 2013 v 18:10 | Reagovat

Normálně nečtu bromance (Larry se nepočítá ^^), ale tohle mě dostalo! =3

- promiň, že to píšu sem, ale zapsala jsem se ti k Affs, ale napsalo mi to, že je ten koment spam, takže... O=)

5 Helena Helena | 5. června 2013 v 19:25 | Reagovat

Vzhledem k tomu, že mám ráda slash, tak se mě to fááákt líbilo :) a to sem se sem dostala čistě náhodou :D :)

6 Carrie Carrie | 6. června 2013 v 14:47 | Reagovat

no ty po piči píšeš, keď ak možem povedať! :D No ja som už čítala kade čo, ale ty si dobrý ;-) neviem prečo máš záľubu práve v bromance príbehoch, vieš, ja nie som ani larry Shipperka, ale tvoje si prečítam :)

7 mysweetfictions mysweetfictions | Web | 6. června 2013 v 14:55 | Reagovat

Všem děkuji, jsem moc rád že se vám to líbí :-)

[1]:[2]: Beru :-) děkuji ti moc... :-)

[3]: Díky moc :-) jsem rád, že se ti to líbilo

[4]:Jsem rád, že zrovna moje povídka se ti tak moc líbí.. :-) Larryovka se taky chystá :-P

[5]: Náhodou, to je pěkné :-D doufám že se ti tu zalíbí :-P

[6]: Bromance se mi líbí, protože mi přijde, že osudy mezi dvěma kluky jsou daleko krásnější než mezi holkou a klukem :)))  a děkuji :-)

8 TERda TERda | Web | 6. června 2013 v 15:46 | Reagovat

slash/bromance většinou moc nečtu, ale tohle mě zaujalo...píšeš opravdu skvěle :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama